Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

 

 

 


Vše co potřebujete vědět

pro váš nákup


 

 Jak zvolit správnou velikost?


 


 

IČO: 26007843

  1. Úvod
  2. BLOG DĚTSKÉ NÁUŠNICE
  3. Velikosti dětských náušnic
22.01.2017

Velikosti dětských náušnic

Jakou velikost dětských náušnic zvolit

Protože dětské náušničky ve většině případů nechceme kupovat např. po roce nové, musíme zvolit správnou velikost tak, abychom měli určitou rezervu do budoucna. Naše věkové doporučení je velmi obecné a nedá se z něho přesně vycházet. Každé dítě je jiné, má větší, nebo menší ouška, velmi často také píchlou dírku různě vysoko a to vše dohromady může způsobovat značné rozdíly.

Pro vaši lepší orientaci ve velikostech, jsme připravili jednoduchý nákres. Nemusíte hledat žádné složitosti, je to velmi jednoduché. Nejdůležitější je změřit kolik mm je od dírky dolů na konec boltce ouška, pak už jen odhadnout, kolik mm přidat, aby náušničky měly dostatečnou rezervu a máte výslednou výšku  dětské náušnice.

Záleží na vás, jakou rezervu zvolíte. Někdo chce mít dětské náušnice třeba jen na necelý rok po narození a následně kupuje jiné, již větší, někdo si nechá větší rezervu, třeba na 3 roky, ale vždy pamatujte, že pro kojence jsou určeny ty nejmenší  dětské náušničky z nabídky a to 11 a 12mm. Můžete samozřejmě zakoupit větší náušnice, ale bude chvilku trvat, než do nich vaše mimi doroste a budou působit větší, což je samozřejmě jen dočasný estetický problém a je to čistě na Vás...

Pro jednoduchost můžete vycházet z našeho doporučení, kdy rozměr od dírky ke konci ouška je stejný, nebo menší, než rozměr, který přidáte pod ouškem, oba rozměry sečtěte a máte výšku náušnice, která je v popisu a ve filtru velikostí.

Pokud se netrefíte, jedna výměna náušnic je automaticky zdarma - u nás naplatíte poštovné ani při koupi, ani při výměně. Stačí mail s požadavkem na výměnu a číslo nového modelu dětských náušnic, které obratem zašleme. Navíc náušničky stačí odeslat v bublinkové obálce doporučeně, takže žádné složité balení 

Jedna rada na závěr. Pokud se bude ouško teprve propichovat, nebo nastřelovat, trvejte na tom, aby dírka nebyla moc vysoko, jinak budou náušničky vypadat divně, nebo je nebude ani možné dostat na ucho (ideální je +/-5mm od spodního konce boltce). Poslední dobou je to velmi rozšířený problém a sami nechápeme proč. Jediné co nás napadá je, že se paní doktorky takto chrání před případným problémem při natržení ucha, což se někdy může stát. Děti si často s náušnicemi hrají, tahají, apod. Bohužel to je ale nešťastné řešení, protože Vám pak nezbude, než zakoupit dětské náušnice na šroubek.

Na fotografii níže vidíte, že holčička (naše příbuzná) má ouško velmi baculaté a navíc se "povedlo" dírku udělat asi 1cm od spodku ucha, což je extrémně moc. Takže řešení bylo jasné ;-)

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli