Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 


Vše co potřebujete vědět

pro váš nákup


 

 Jak zvolit správnou velikost?


 


 

IČO: 26007843

  1. Úvod
  2. O NÁS-KONTAKTY

BOLIJA s.r.o.

Klaudie Blažková

Dr.Karla Farského 278

512 11 Vysoké nad Jizerou

 

IČO: 26007843 DIČ: CZ26007843

č.ú. 2800288486/2010 (Česko)

SK39 8330 0000 0028 0028 8486 (Slovensko)

 

Tel. +420 602 478 205

E-mail: info@detske-nausnice.eu

 

V tomto roce slavíme přesně 20 let od vzniku naší společnosti.  Specializujeme se na výrobu a prodej zlatých šperků, zejména dětských náušnic a diamantů.

Několik posledních let navíc spolupracujeme s našim největším a nejstarším výrobcem šperků, společností SOLITER, a.s. Kvalitou tento výrobce splňuje naše současné  nejnáročnější požadavky. Špičkový servis, technologie výroby a samotný výběr certifikovaných dětských náušnic bez obsahu niklu,  jsou jistotou pro Vás. Přímo ve společnosti sídlí i puncovní úřad, což je další záruka serioznosti a kvality tohoto výrobce.

SOLITER, a.s. je členem profesní organizace Sdružení klenotníků a hodinářů ČR a také je členem Hospodářské komory České republiky.

Česká kvalita se stoletou tradicí vám představuje své služby

Pro své děti bychom udělali cokoliv, to je jasné, ale to obligátní cokoliv je vlastně co? Koupíme jim vše, co vidíme? Nepřemýšlíme nad tím, jestli to dětem prospěje, jestli je to skutečně dobrá koupě? Nemusí to platit jen a pouze u sladkostí, i když tam je to asi nejvíce vidět. Ale i děti se přeci chtějí líbit, zejména mladé slečny, které chtějí mít také krásné šperky, jako má maminka. Na trhu je samozřejmě velké množství takových různých dětských šperků, jako jsou náramky, náhrdelníky, spony do vlasů a tak podobně, ale vy byste pro své děti měli chtít něco trochu víc, než sice velmi levné, ale často velmi nekvalitní produkty. Navíc, je důležité si všímat i toho, zda šperky náhodou neobsahují nikl, který je častým alergenem a mohou se při jeho dlouhodobějším kontaktu s jemnou dětskou pokožkou objevit velmi nepříjemné vyrážky.
Podívejte se raději po něčem pořádném, podívejte se nejlépe po české kvalitě, protože to je značka, na kterou se můžete na každý pád spolehnout. A my vám samozřejmě poradíme, kde naleznete to nejlepší, co si vaše děti zamilují a vy konec konců také, protože budete vědět, že jste pro jejich štěstí a spokojenost udělali skutečné maximum. Co bychom vám tedy rádi nabídli? Pozorně čtěte, protože lepší nabídku vám nikdo jiný neudělá!
•    Český výrobek
•    Více než stoletá tradice!
•    Použití syntetickými kameny, žádné sklo
•    Robustní české zapínání
•    Na dětské náušnice poskytujeme dopravu zdarma!
•    A mnohem více
Těšit se můžete skutečně na mnohem více, než je těchto několik bodů, i když i ty jsou hodny obdivu, co myslíte? Kdo jiný vám nabídne tradici, která přesahuje sto let? Jedno století, kdy naše výrobky dělají radost a kdy šíří úsměvy mezi dětskými tvářemi jako lavina. Podívejte se na naši nabídku, zjistíte, že nenabízíme šperky s niklem ani s broušeným sklem, které může prasknout. Zjistíte, že nenabízíme produkty, které vaše ratolesti snadno ztratí, protože masivní české zapínání zajistí, že budou náušnice stále tam, kde mají být, tedy jako dokonalá ozdoba uší.
A zjistíte, že díky rychlému a snadnému objednání z našeho e-shopu můžete mít vhodný dárek pro vaše potomky brzy připravené doma, protože vaši objednávku vyřídíme co nejrychleji a co nejrychleji vám také vybrané zboží doručíme. A o bezpečnost zásilky se také nemusíte obávat, svých zákazníků si totiž velmi vážíme, snažíme se neustále zkvalitňovat naše služby a tak poskytujeme přepravu bezpečnostní zásilkou pro váš větší klid a pohodlí.
Nebojte se nás na cokoliv se zeptat, rádi vám představíme přednosti naší nabídky, vždyť jsme na světě od roku 1908, a to už přeci něco znamená! Na koho jiného, než právě na nás, byste se měli spolehnout, že vám dodá šperky pro vaše ratolesti v té nejvyšší kvalitě?

Věříme, že se budete v našem obchodě cítit dobře. Je pro nás velmi důležité, abyste se k nám jeko spokojení zákazníci rádi vraceli a náš obchod mohli doporučit i vaším přátelům.